tomas maly fotograf hradec kralvo

V tomto balíčku se o všechno postarám! Vyberu fotografie, které následně upravím a vytvořím pro Vás ručně lepené album. 50 fotografií. Zašlu Vám on-line galerii všech fotografií, s možností stažení a vytvořím pro Vás vzpomínkovou slideshow.

tomas maly fotograf hradec kralove-rodina

V této kolekci si fotografie vyberete sami. Vytvořím pro vás náhledovou galerii, kde si vyberete 20 fotografií. Vybrané fotografie pro Vás upravím a pošlu Vám odkaz na on-line galerii s možností stažení všech vybraných fotografií.

Faq

Jak dlouho fotografování trvá?

Co na sebe?

Fotografování trvá přibližně hodinu až dvě ve vybrané lokalitě Hradce Králové. Náklady na dopravu mimo Hradec Králové jsou 7 Kč/km.

Oblečení vybírejte pečlivě, je to jeden z klíčových prvků zdařilé fotografie. Nejlépe vypadají věci bez křiklavých vzorů. Hezké jsou přírodní nebo pletené věci, jednoduché barevně sladěné komplety. Zkuste vybírat jednobarevné díly, ne příliš vzorované.Nebo naopak hledejte světlé pastelové, ale můžete i syté barvy. Nezapomeňte také na barevné sladění doplňků.Sebou si můžete vzít i více věcí na převléknutí. Popřípadě piknikovou deku na sezení, oblíbenou hračku dítěte atd.Inspiraci oblečení můžete najít na Pinterestu.

Jak fotografie dostaneme?

Fotografie z obou  kolekcí budou k vyzvednutí v Hradci Králové nebo vám je zašlu poštou/Zásilkovnou. (Poštovné a balné 100 Kč.)

Nevybrali jste si z nabízených kolekcí?

Máte zájem o něco jiného? Chcete dárkový poukaz nebo máte vlastní nápad, co byste rádi fotografovali?

Napište mi a společně to vymslíme.

TO CHCEME!