napsali mI

Milča

Kornélia & Adam

Tome, je to nádhera! Nemám slov, je mi ctí, že jsi nás takto nafotil, nikdy jsme to nezažili a když vidím, jaký z toho umíš vytvořit příběh... Neumím to popsat, babička bude bulet, až to uvidí. Jsem vážně nadšená!

Ahoj Tom, ja vobec neviem ako mám začat ..Chceli by sme sa Ti a Áji velmi pekne poďakovat za najkrásnejšie fotky a úroveň spracovania, ktoré sme kedysi mali možnost vidiet. Ja sa ešte z toho musim poriadne spamatat, že tieto fotky patria skutočne nám, sú nádherné, sme nadmieru spokojní a Ďakujeme!!!!!

Edita & jan

Lucka & Marcel

„Jsme opravdu nadšení. Zachytil jsi svatební atmosféru i celý den přesně tak, jak jsme ho prožili. Pokaždé, když si prohlížíme album, děkuji té šťastné náhodě, která nám tě připletla do cesty :-). Každý, kdo si album prohlédl, ti vzkazuje velkou pochvalu, protože…tomu fotografovi to opravdu jde …“

Už po první schůzce jsme věděli, že mu můžeme dát stoprocentní důvěru, Tomáš je spolehlivý, velice pečlivý a nic nenechá náhodě, a navíc je s ním legrace :-)Díky jeho přístupu jsme v něm měli po celý den oporu, a mohli si tak užít náš den. Nevím, co víc dodat, snad jen, že to byla parádní jízda :-) Děkujeme Tomáši!

P+F+A+K+M Helanovi

S radostí a bez obav se nechte od Tomáše fotografovat. Je profesionální, milý, nic strojeného… vše nenucené a přirozené, vlastně to byla s Tomášem prima zábava pro celou rodinu.

Zuzka & Míra

Pavla & Martin

"Plánujete svatbu a řešíte fotografa. Říkáte si - koho a kde vzít, budeme si s tím člověkem "sedět", bude foceni nenucené, příjemné, bude fotograf jako někdo, koho znáte dlouho? My takového člověka našli! Díky Tomasovi byl náš den úžasný - byl s námi cely den, vše mel rozmyšlené, řekl nám na co dat pozor. Byl s námi a jakoby nebyl.. Nenucené, vesele, přátelské. Fotky krásně zpracované, celková domluva bez jediného problému. Naprostá spokojenost.

Děkujeme Tomášovi za moc fajn den, krásné fotky a uchované vzpomínky ve formě fotografii, alba a slideshow. Myslím, že máme "rodinného" fotografa.“

„Jestli jste právě ve víru předsvatebních příprav (ano, taky jsme tam byli) a máte pocit, že akce s názvem svatba je finančně náročná záležitost, pak máte určitě pravdu. Ale pozor: na čem se určitě nevyplatí šetřit, je právě fotograf! Najít ty správné lidi, kteří Vás dovedou úspěšně k cíli: Krásná svatba- ať už je to kastelán, catering, dj, půjčovna svatebních šatů, vizážistky, kadeřnice, květinářky atd., je ten největší kus práce. Najít toho pravého fotografa, který Vaši svatbu zachytí citlivě, pohotově, vkusně a profesionálně, je pak největším štěstím. Odměnou Vám budou fotografie, které si budete chtít prohlížet znovu a znovu. Jedním slovem: děkujeme!! Doufáme, že se ještě uvidíme při focení některé další krásné životní události“

Petra & Miroslav

Za fotky z našeho červencového svatebního dne udělujeme 5xP:

Překrásné

Parádní

Příjemné

Perfektní

Profesionální

Další recenze si můžete prohlédnout na

nebo